הלבנת שיניים במרפאה

הלבנת-שיניים-לפני-אחרי

מי לא רוצה שיניים יפות?

השיניים מקבלים את צבעם הצהוב כאשר הן נחשפות ל ניקוטין, קפאין, טאנין (ביין אדום) או פשוט עם הזמן השיניים מאבדים את הלובן הטבעי שלהם.

שיניים לבנות ויפות מסמלות בריאות וחיוניות. צבע השיניים של כל אדם הוא שונה ואינדיבידואלי.

צבע השיניים יכול להשתנות כתוצאה מצבעי מאכל, אך גם כתוצאה מניקוטין. חומרים אלו חודרים למבנה השן ומכהים את השיניים. ניקוי בסילוני אבקה ומשחות ליטוש מנקה את השיניים ביסודיות וגורם להן לזרוח, אבל הן לא באמת נראות לבנות יותר. לכן אנו מציעים הלבנת שיניים במרפאה בצורה שמרנית ועדינה. הלבנה זו היא הליך מדויק ועדין להבהרת השיניים בכמה גוונים. מורחים על משטחי השן ג’ל מיוחד שמופעל בעזרת מנורת UV ומאיצה את אפקט ההלבנה.

האם הלבנה מזיקה לשיניים?

על פי מחקרים עדכניים, הלבנה המתבצעת בפיקוח מקצועי אינה מהווה כל סיכון לשיניים. במקרים מסוימים, השיניים יכולות להגיב מעט / יותר ברגישות לגירויים במשך 1-2 ימים לאחר הטיפול. מצב זה הוא נורמלי והפיך. נהנים מתוצאת הלבנת השיניים למשך כמה חודשים, אבל עם הזמן השיניים ישובו לצבען הצהוב. לכן במידת הצורך, יש להבהיר אותם שוב.

מה חשוב לדעת לפני הלבנת שיניים?

שימו לב שלא ניתן להלבין כתרים או סתימות בו-זמנית – באזור האחורי והלא נראה זו לא תהווה בעיה, אבל באזור הקדמי יהיה הגיוני מבחינה אסתטית לחשוב על חלופה. במצב זה ניתן להשתמש למשל ב- וינירים. אלו הן ציפוי קרמיקה עדינה בהן אנו משתמשים כדי לכסות את השיניים הבריאות שלך בצורה שמרנית.

על מנת להגיע לתוצאת הלבנה משביעת רצון, מתבצעת בדיקה מקדימה וניקוי שיניים מקצועי לפני ההלבנה.

נשמח לייעץ לך לגבי התהליך ואפשרויות הטיפול. צור קשר בקישור למטה או התקשר ל 048489878

Privacy Preference Center