השתלת שיניים ממוחשבת

השתלת-שיניים-ממוחשבת-תלת-מימד

להחזיר לך את הבטיחון עצמי!

אין שיקום שמחליף את הפונקציה של השן הטבעית כמו השתל. השתל הוא “פוסט” קטן העשוי מטיטניום טהור ניטרלי לגוף שמחליף את שורש השן ונצמד בחוזקה לתוך עצם הלסת.

על השתלים ניתן להתקין כתרים דנטליים, גשרים או אפילו תותבות. לאחר סיום השיקום, תקבל שיניים חדשות בנוחות כמעט של שיניים קבועות. כך שאין מגבלות או חסרונות כאשר מחייכים, מדברים או אוכלים.

אולם לעיתים, שתל בודד אינו מספיק – אנו יכולים אפילו להציע לך פתרונות השתלת שיניים מדויקות ללסתות נטולות שיניים. אין ספק שהשתלים חוללו מהפכה ברפואת השיניים – אחרי יותר מארבעים שנה של השתלות, עדיין מדובר בשיקום הטוב ביותר מבחינה דנטלית, תפקודית ואסתטית.

השתלת שיניים קונבציונאלית קלאסית מתבצעת ביד חופשית ובעזרת צילום תלת מימדי, כך הרופא יכול לחשב בערך את מיקום השתל וזוויתו.

דר עזאת דאהר משתמש בהליכים אימפלנטולוגיים החדישים ביותר, כגון השתלת שיניים ממוחשבת מודרכת, הנחת שתלים מיידית, העמסה מיידית גם במקרים מאוד מורכבים.

מרפאת השיניים בעפולה מציעה השתלת שיניים ועצם באמצעות ציוד מתקדם והנחייה ממוחשבת לדיוק מושלם. טכניקת השתלה המיקרו-כירורגית השמרנית מהווה חלק בלתי נפרד מהספקטרום הניתוחי של דר עזאת דאהר

אנחנו לא יכולים להסתמך רק על הניסיון שלנו במהלך השתלת שיניים – אנחנו מסתמכים על ההליכים והציוד החדיש ביותר לתכנון ממוחשב תלת מיימדי לניתוח ההשתלה.

בעוד שמכונות צילום רנטגן קונבנציונליות מספקות רק תמונות דו מיימדיות, תהליך צילום התלת מיימדי מאפשר לנו ליצור תמונה תלת מיימדית של הפה, השיניים והלסת שלך. על סמך תמונות אלו, אנו קובעים את ההתאמה האופטימלית של מיקום השתל, זוויתו ועומקו.

בנוסף, התמונות התלת מימדיות מציירות תמונה מדויקת של מבנה העצם ואיכותה וכן גם את צורת תעלת העצב המנדיבולרי בלסת התחתונה וחלל הסינוס המקסילרי בלסת העליונה. לכן, לעתים קרובות, ניתן להניח את השתל ללא חתך ובכך לחסוך לך את האי נוחות לאחר הניתוח.

 

השתלת-שיניים-ממוחשבת

השתלת שיניים ממוחשבת מתבצעת בעזרת סדים כירורגיים מיוחדים המיוצרים בסטריאוליטוגרפיה שמאפשרים למקם את השתל בפה בדיוק של עשירית המילימטר. לכן פגיעה במבנים חשובים (עצבים, סינוס מקסילרי, שיניים סמוכותו כו’) היא מזערית מאוד עד בלתי אפשרית.

עבורנו טיפול כירורגי מוצלח, פירושו שאתה מתאושש מהר לאחר התהליך ועוזב את המרפאה שלנו עם תסמינים קלים לכל היותר.

ניתוח זעיר פולשני בא לעזרתנו – ככל שהחתך קטן וידידותי יותר לרקמה הקשה והרכה, כך גדל חוסר התסמינים לאחר התהליך.

כדי להבטיח שאזור הניתוח יישאר ברור במהלך הניתוח ושנטפל בו בצורה הטובה ביותר, אנו מנתחים תמיד עם עדשות הגדלה ברזולוציה גבוהה. זה מאפשר לנו לזהות גם את הדברים הקטנטנים ולעבוד בצורה הרבה יותר מדויקת.

אנו משתמשים גם במכשיר לייזר מתקדם שהוא זעיר ופולשני שעוזר לרפוי הפצע בצורה אידיאלית.

היתרון בהשתלת שיניים מיידית מהשתלת שיניים קלאסית ברור למטופל: השתלה מיידית תתבצע באותה פגישה. השן שאינה כדאית לשמר נעקרת, ובאותו מפגש ומיד לאחר העקירה מוחלפת בשתל. כמובן זה נשמע קל אבל תהליך זה הוא מאוד רגיש. יש לבצע צילום תלת מיימדי ממוחשב ללסת ולתכנן את הניתוח מראש בצורה מדויקת.

עד כמה שזה נשמע נחמד, אנחנו עדיין צריכים לשקול בזהירות רבה אם השתלה מיידית היא אופציה עבורך. אם השן כואבת או דלקתית אין את האפשרות להשתיל. לעיתים קרובות אנו אפילו יכולים להביא פתרון זמני לטווח ארוך. עם זאת, נבקש ממך לא להעמיס באופן מיידי.

כחלופה להשתלה מיידית, נוכל להציע לך גם השתלה מוקדמת במידת הצורך – אז תתבצע העקירה ו/או השתלת העצם ותקבל את השן החדשה שלך כשישה עד שמונה שבועות לאחר עקירת השן. אבל חשוב להדגיש אין להעמיס את השתל באופן מיידי חייבים להיזהר באכילה ולא לאכול דברים קשים על השן החדשה. אחרי 4-6 חודשים מקבלים את השיקום הסופי אשר תוכל לאכול כרגיל ללא דאגה.

אנו שמחים גם לבשר לכם שבקרוב תינתן האפשרות לבצע את הטיפולים תחת הרגעה או תחת הרדמה כללית בהשגחת צוות הרדמה המומחה שלנו

Privacy Preference Center