יישור שיניים בשיטת סד שקוף - אינוויזליין

יישור-שיניים-שקוף-לפני-אחרי

יישור שיניים בעזרת סד שקוף שמתקן את מיקום שיניים עקומות ומיישר אותם. במהלך הטיפול שלך, נעשה שימוש במספר סדים כדי למקם את השיניים למצבם אופטימלי. כל סד מיישר מעוצב לפי הפה שלך, ומותאם אישית. הם עשויים מחומר שקוף ברמת גימור מושלמת, מותאמות על השיניים והם כמעט בלתי נראים.

 

בעזרת שילוב טכנולוגיית גרפיקה ממוחשבת תלת מימדית מתקדמת עם רפואת שיניים מתקדמת נוצר תמונות תלת מימד שמספקות מודל לחיוך שלך.

 

תיקון חיוך עקום דורש שימוש במספר סדים מיישרים לאורך פרק זמן מוגדר. כל מיישר חדש מזיז לאט את השיניים שלך בכיוון הנכון. יתר על כן, כל סד שקוף מכויל במדויק ומיוצר עבורך בהתאמה אישית. לכן זה מתאים לפיך בנוחות ובכל שלב של תוכנית הטיפול שלך.

מה הם היתרונות לשיטה אינוויזליין?

 כמעט בלתי נראה, מותיר אותך חופשי להמשיך את היום שלך מבלי לדאוג לגבי המראה שלך. לעתים קרובות מיישר שיניים עקומות מהר יותר מאשר קיבועים מתכתים מסורתיים. הסד ניתן להסרה, כך שתוכל לאכול את המאכלים האהובים עליך מתי שתרצה. אין צורך לפחד ממאכלים קשים!

טיפול ביתי קל יותר עם הסדים. כל שעליך לעשות הוא להסיר את המיישרים, לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי כרגיל. מטופלים רבים מופתעים מכך שעדיין אפשרי ליישר שיניים בבגרות. למעשה, זה אף פעם לא מאוחר מדי.  גם כאשר שלב הגדילה של הלסתות מסתיים, השיניים ניתנות ליישור בלסת.

במרפאת דר עזאת דאהר מציעים את השיטה החדשנית שנעשית בצורה דיגיטלית לחלוטין, יישור שיניים בעזרת סורק דיגיטלי וחריטה דיגיטלית מתקדמת ליותר מ פלטה / סד שקוף. התכנון של יישור השיניים מוטמן בתוך סדים אלה. לפני תחילת הטיפול אפשר לראות בהדגמה איך השיניים יראו בסוף הטיפול , וגם לדעת זמן הטיפול המשוער. חשוב לציין שכל שבועיים בערך מתחלף סד עד לקבלת התוצאה הסופית.

אנו משתמשים בשיטות דיסקרטיות ליישור השיניים של המטופלים שלנו – בעזרת סדים שקופים איתם אתה יכול לצחוק, לדבר כמעט כרגיל ואחרי זמן מה תוכל אפילו להבחין בשינויים במיקום השיניים ולהתחיל לראות את ההצלחות הראשונות של הטיפול.

נשמח הסביר לך עוד בשיחה אישית.

Privacy Preference Center